učiteľka predmetov informatika a programovanie  v Škole umeleckého priemyslu v Košiciach

Zuzana Tkáčová

Je víťazkou Národnej ceny Učiteľ Slovenska 2018. Najcennejšou spätnou väzbou sú pre ňu nadšení  žiaci. V škole pracuje na budovaní digitálneho Ateliéru inteligentných a interaktívnych technológií v umení, unikátneho projektu v podmienkach slovenských stredných škôl. V praxi sa zameriava hlavne na aktívne techniky vyučovania, nástroje umelej inteligencie a kreatívne využívanie najnovších technológií. Prednáša na konferenciách, pôsobí ako lektorka učiteľských workshopov a autorka mnohých metodických materiálov a publikácií venovaných výučbe informatiky a nanotechnológií, ako aj  konzultantka a hodnotiteľka projektov zameraných na inovácie vo vzdelávaní. V spolupráci s občianskym združením Aj Ty v IT sa intenzívne venuje podpore a motivácii dievčat pre profesijné uplatnenie v IT. 


SMS: SR 18

Hlasujte za svoju favoritku a vyhrajte exkluzívny dovolenkový pobyt pre 2 osoby v Ománe od CK Hydrotour.

Hlasovať môžete od 07. februára 2023 10:00 do 20. júna 2023 – 12:00 prostredníctvom SMS na číslo 7400 v tvare SR 1 – 28, kupónmi z týždenníka Slovenka alebo Online na www.slovenkaroka.sk/hlasovanie .
Cena SMS je 1 eur s DPH., službu zabezpečuje spoločnosť goodgames, s.r.o.

Príklad hlasovania formou SMS: Ak chcete dať hlas nominantke číslo 1, tak pošlite SMS v tvare SR (medzera) číslo kandidátky na číslo 7400

Hlasovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *