zakladateľka neziskovej organizácie Eductech

Silvia Manduľáková

ktorej cieľom je nasmerovať technicky zručné a nadané deti na stredné školy s odborným zameraním. Už viac ako desaťročie pracuje na zvýšení kvality technického vzdelávania v základných školách na Slovensku. Pred jedenástimi rokmi založila neziskovú organizáciu Eductech, ktorá svojou činnosťou zlepšuje materiálno-technické prostredie pre výučbu odborných predmetov. Prostredníctvom tematických projektov pomáha uchovávať naše tradičné remeslá, ale aj modernizáciou učební umožňuje deťom, aby si takpovediac „ohmatali“ vedu a techniku vlastnými rukami. Každoročne je hrdým partnerom Technickej olympiády žiakov 5. – 9. ročníka základných škôl, ktorá vyhľadáva mladých ľudí v oblasti techniky a svojím obsahom motivuje k tvorivej technickej činnosti.


SMS: SR 13

Hlasujte za svoju favoritku a vyhrajte exkluzívny dovolenkový pobyt pre 2 osoby v Ománe od CK Hydrotour.

Hlasovať môžete od 07. februára 2023 10:00 do 20. júna 2023 – 12:00 prostredníctvom SMS na číslo 7400 v tvare SR 1 – 28, kupónmi z týždenníka Slovenka alebo Online na www.slovenkaroka.sk/hlasovanie .
Cena SMS je 1 eur s DPH., službu zabezpečuje spoločnosť goodgames, s.r.o.

Príklad hlasovania formou SMS: Ak chcete dať hlas nominantke číslo 1, tak pošlite SMS v tvare SR (medzera) číslo kandidátky na číslo 7400

Hlasovať

2 Odpovede

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *