námestníčka pre ošetrovateľstvo v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb, a.s.

PhDr. Gabriela Šuttová ​

Povolaniu sestry zasvätila celý svoj profesijný život. Dnes sa okrem každodennej starostlivosti o pacienta venuje najmä manažérskej práci. Neoddeliteľnou súčasťou jej práce je aj organizácia vzdelávacích podujatí a workshopov pre zdravotníckych pracovníkov aj pre pacientov. Počas svojho dlhoročného pôsobenia na Oddelení zlyhávania a transplantácie srdca participovala na tvorbe programov starostlivosti o pacientov s mechanickou podporou srdca a s umelým srdcom, so svojím tímom položila základy edukácie pacientov so srdcovým zlyhávaním a podieľala sa na vyškolení odberového tímu sestier, ktorý spolupracuje pri odbere srdca určeného na transplantáciu. Od roku 2014 vedie Ranový tím sestier. Ten sa spolu s chirurgom venuje diagnostike a liečbe chronických rán. O tejto problematike prednáša na Slovenskej zdravotníckej univerzite. Jej heslom v práci je hľadať riešenia a skvalitňovať ošetrovateľstvo po odbornej aj po ľudskej stránke.


SMS: SR 26

Hlasujte za svoju favoritku a vyhrajte exkluzívny dovolenkový pobyt pre 2 osoby v Ománe od CK Hydrotour.

Hlasovať môžete od 07. februára 2023 10:00 do 20. júna 2023 – 12:00 prostredníctvom SMS na číslo 7400 v tvare SR 1 – 28, kupónmi z týždenníka Slovenka alebo Online na www.slovenkaroka.sk/hlasovanie .
Cena SMS je 1 eur s DPH., službu zabezpečuje spoločnosť goodgames, s.r.o.

Príklad hlasovania formou SMS: Ak chcete dať hlas nominantke číslo 1, tak pošlite SMS v tvare SR (medzera) číslo kandidátky na číslo 7400

HlasovAŤ