členka občianskeho združenia Dobré srdiečka

Mgr. Katarína Novotová ​

Finalistka prvej série súťaže Pečie celé Slovensko, vášnivá hobby cukrárka, je autorkou bábovkovej výzvy „láskavosť cez sladkosť“, v ktorej počas pandémie covidu spojila ženy z celého Slovenska a piekli pre domovy dôchodcov, policajtov, hasičov, zdravotníkov či ľudí v núdzi bábovky a iné koláče. Podieľa sa aj na ďalších charitatívnych aktivitách, napríklad na zabezpečení sponzorských darov pre rôzne nadácie, najmä pre detskú onkológiu v Bratislave,  s ktorou spolupracuje aj formou tvorivých cukrárskych dielničiek pre deti, alebo  pečení pre zdravotnícky personál. V ťažkých časoch strávila niekoľko dní na slovensko-ukrajinskej hranici, kde spolu dobrovoľnými „kuchármi bez hraníc“ varila a vydávala stravu pre ľudí utekajúcimi pred vojnou.


SMS: SR 24

Hlasujte za svoju favoritku a vyhrajte exkluzívny dovolenkový pobyt pre 2 osoby v Ománe od CK Hydrotour.

Hlasovať môžete od 07. februára 2023 10:00 do 20. júna 2023 – 12:00 prostredníctvom SMS na číslo 7400 v tvare SR 1 – 28, kupónmi z týždenníka Slovenka alebo Online na www.slovenkaroka.sk/hlasovanie .
Cena SMS je 1 eur s DPH., službu zabezpečuje spoločnosť goodgames, s.r.o.

Príklad hlasovania formou SMS: Ak chcete dať hlas nominantke číslo 1, tak pošlite SMS v tvare SR (medzera) číslo kandidátky na číslo 7400

HlasovAŤ