prezidentka a spoluzakladateľka pacientskej aliancie NIE RAKOVINE

ktorá pomáha a bojuje za práva onkologických pacientov na kvalitnú diagnostiku, liečbu, dôstojnú paliatívnu, psychologickú a sociálnu starostlivosť.
Je osobnosťou pacientskej advokácie a zdravotníckej publicistiky na Slovensku, koordinátorkou podpory a pomoci onkologickým pacientom.
Pôsobila ako televízna hlásateľka a hovorkyňa prvého ombudsmana, pracuje dlhé roky pre RTVS ako autorka zdravotníckych televíznych formátov Medicína, Ambulancia, Moja diagnóza, je autorkou a moderátorkou celoslovenských i medzinárodných osvetových a pacientskych advokačných projektov. Ako dobrovoľníčka slúži už vyše 15 rokov na bezplatnej infolinke pre onkologických pacientov. Spolu s kolegami a spolupracovníkmi z ďalších pacientskych organizácií menia onkológiu na Slovensku.


SMS: SR 23

Hlasujte za svoju favoritku a vyhrajte exkluzívny dovolenkový pobyt pre 2 osoby v Ománe od CK Hydrotour.

Hlasovať môžete od 07. februára 2023 10:00 do 20. júna 2023 – 12:00 prostredníctvom SMS na číslo 7400 v tvare SR 1 – 28, kupónmi z týždenníka Slovenka alebo Online na www.slovenkaroka.sk/hlasovanie .
Cena SMS je 1 eur s DPH., službu zabezpečuje spoločnosť goodgames, s.r.o.

Príklad hlasovania formou SMS: Ak chcete dať hlas nominantke číslo 1, tak pošlite SMS v tvare SR (medzera) číslo kandidátky na číslo 7400

Hlasovať