dekanka Pedagogickej fakulty Trnavskej univerzity v Trnave

doc. Viera Peterková, PhD.,

Príprave učiteľov sa venuje už viac ako 22 rokov, je spolugarantkou študijných programov zameraných na učiteľstvo biológie a teóriu biologického vzdelávania. Vo svojich aktivitách sa zameriava na vzdelávanie študentov, učiteľov z praxe, ale aj verejnosti v oblasti environmentalistiky. Skúma zmeny a záťaž životného prostredia na základe výskytu a početnosti vybraných modelových zástupcov bezstavovcov. Je spoluzakladateľkou občianskeho združenia Zóny bez pesticídov, autorkou viacerých metodických príručiek pre učiteľov základných a stredných škôl. Pôsobí aj ako podpredsedníčka Klubu dekanov SR. Významnou mierou prispela k akreditácii unikátneho študijného programu slovenský jazyk v komunikácii nepočujúcich.  Jej životným krédom sú otvorenosť, úcta, pokora, tolerancia a zodpovednosť.


SMS: SR 19

Hlasujte za svoju favoritku a vyhrajte exkluzívny dovolenkový pobyt pre 2 osoby v Ománe od CK Hydrotour.

Hlasovať môžete od 07. februára 2023 10:00 do 20. júna 2023 – 12:00 prostredníctvom SMS na číslo 7400 v tvare SR 1 – 28, kupónmi z týždenníka Slovenka alebo Online na www.slovenkaroka.sk/hlasovanie .
Cena SMS je 1 eur s DPH., službu zabezpečuje spoločnosť goodgames, s.r.o.

Príklad hlasovania formou SMS: Ak chcete dať hlas nominantke číslo 1, tak pošlite SMS v tvare SR (medzera) číslo kandidátky na číslo 7400

Hlasovať