Zakladateľka centra ProVitalis v Banskej Bystrici

Ing. Daniela Maťuchová

Venuje sa starostlivosti o zrak, vyučuje Batesovu metódu prirodzeného zlepšovania zraku. Rozhodla sa tak potom, čo sa jej predčasne narodil synček. Komplikácie spojené s jeho predčasným príchodom na svet vyústili do diagnóz – detská mozgová obrna a retinopatia nedonosených (odlúpenie sietnice) 4. stupeň. Keď jej lekári oznámili, že jej syn po 4 operáciách očí bude schopný rozlišovať len svetlo a tmu, čo je praktická slepota, pochopila, že klasická medicína mu nedokáže pomôcť, preto sa rozhodla hľadať alternatívne možnosti. V januári 2014 založila Centrum, kde poskytuje služby zrakového vzdelávania, čo v podstate znamená, že vedie osobné konzultácie pre záujemcov o prirodzené zlepšenie zraku (detí i dospelých), prednáša pre firmy i verejnosť, vedie semináre.


SMS: SR 02

Hlasujte za svoju favoritku a vyhrajte exkluzívny dovolenkový pobyt pre 2 osoby v Ománe od CK Hydrotour.

Hlasovať môžete od 07. februára 2023 10:00 do 20. júna 2023 – 12:00 prostredníctvom SMS na číslo 7400 v tvare SR 1 – 28, kupónmi z týždenníka Slovenka alebo Online na www.slovenkaroka.sk/hlasovanie .
Cena SMS je 1 eur s DPH., službu zabezpečuje spoločnosť goodgames, s.r.o.

Príklad hlasovania formou SMS: Ak chcete dať hlas nominantke číslo 1, tak pošlite SMS v tvare SR (medzera) číslo kandidátky na číslo 7400

Hlasovať