Slovenka roka 2019: Jedinečná vernisáž fotografií Ivony Oreškovej

Slovenka roka 2019: Jedinečná vernisáž fotografií Ivony Oreškovej

V priestoroch prekrásneho hotela Double Three by Hilton Bratislave sa konala výnimočná vernisáž fotografií Ivony Oreškovej a dám, ktoré sú nominované v prestížnej ankete Slovenka roka 2019.

Prekrásne hotelové priestory, výnimoční hostia, skvelé jedlo a vína a nádherné fotografie Ivony Oreškovej, ktorá nafotila 28 dám, ktoré sú nominované v prestížnej ankete Slovenka roka 2019. Aj o tom bola výnimočná vernisáž fotografií Ivony Oreškovej.

Na tomto podujatí nechýbali ani vzácni hostia. Pozvanie na akciu prijal aj predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba, štátna tajomníčka Ministerstva spravodlivosti Monika Jankovská, či riaditeľ BKIS Vladimír Grežo.

Úvodné slovo patrilo aj významnému básnikovi Kamilovi Peterajovi. Všetci hostia netajili svoj obdiv pred dámami, ktoré sú nominované v ankete Slovenka roka 2019. „Sú to výnimočné ženy, ktoré sú nielen úspešné vo svojej profesii, no sú aj skvelými matkami a manželkami,“ povedala v úvode generálna riaditeľka STAR production a organizátorka ankety Slovenka roka 2019 Mária Reháková.

Celý článok a viac fotografií nájdete na www.zenskyweb.sk