SLOVENKA ROKA 2017: Slávnostný galavečer už dnes o 20.25 na Jednotke!

Už dnes večer sa v priamom prenose dozvieme, ktoré úspešné Slovenky získajú prestížne ocenenie Slovenka roka 2017. No tento večer nebude len o výnimočných ženách, ktoré vo svojich povolaniach dosiahli úspechy, ale aj o kvalitnom programe.

 

Aj tento rok organizátori pripravili na slávnostný galavečer množstvo hudobných a tanečných lahôdok. „Slávnostné odovzdávanie ocenení Slovenka roka otvorí vystúpenie Lúčnice v takom prevedení, aké ste ešte nemali možnosť vidieť,“ prezrádza organizátorka podujatia a riaditeľka vydavateľstva STAR production Mária Reháková.

Okrem toho pre divákov pri televíznych obrazovkách, ale i pozvaných hostí v historickej budove Slovenského národného divadla, organizátori pripravili ďalšie prekvapenia. Jedným z nich je aj exkluzívne vystúpenie súrodencov Mariána a Ľubice Čekovských. Priestor v programe dostali aj mladé talenty ako Kristína, Patrik Vyskočil či Sima Martausová, no tešiť sa môžete aj na Helenu Vondráčkovú či Leonu Machálkovú. O veľkolepý záver večera sa postarajú sólisti divadla Nová scéna spoločne s tanečníkmi vo výpravnej skladbe z operety Veselá vdova.
Úspešné nominované Slovenky si prevezmú ocenenia v ôsmich kategóriách – Biznis a manažment, Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a výskum, Vzdelanie a podpora mladých talentov, Zdravotníctvo, Šport a Charita. Nominačná komisia aj tento rok udelí titul Absolútna Slovenka roka a Mimoriadne ocenenie za celoživotný prínos pre Slovensko.

 

Sledujte dnešný galavečer o 20.25 na Jednotke!